PRANEŠIMAS DĖL ELEKTRONINIŲ SĄSKAITŲ


   UAB „MAKSauto“, siekdama užtikrinti savalaikį ir sklandų sąskaitų faktūrų pateikimą savo klientams, naudojasi sistema 'e-faktūra'. PVM sąskaitos faktūros už suteiktas prekes bei paslaugas teikiamos elektroniniu būdu, naudojantis elektronine sistema www.e-faktura.lt.

   Elektroninių PVM sąskaitų faktūrų gavimas yra NEMOKAMAS. Norint laiku gauti elektronines PVM sąskaitas faktūras, užsiregistruokite elektroninių sąskaitų faktūrų pateikimo sistemoje www.e-faktura.lt.

   Jeigu jau naudojatės sistemos www.e-faktura.lt paslaugomis, pakartotinės registracijos atlikti nereikia.

                        Elektroninių PVM sąskaitų faktūrų privalumai


   • Nuo 2013 metų sausio 1 dienos įsigaliojo naujos PVM įstatymo nuostatos, susijusios su elektroninių PVM sąskaitų faktūrų išrašymu. Elektroninių dokumentų gautų per sistemą www.e-faktura.lt kilmės autentiškumas, turinio vientisumas yra užtikrinamas naudojant saugų elektroninį parašą, kaip nustatyta Lietuvos Respublikos PVM įstatyme, todėl Jums nereikės ieškoti jokių papildomų sprendimų, sąskaitų autentiškumui ir vientisumui užtikrinti bei rūpintis elektroninių sąskaitų faktūrų saugojimu.
   • Sąskaitos pasieks Jus daug greičiau nei siunčiamos paštu.
   • Apie kiekvieną gautą elektroninę sąskaitą būsite automatiškai informuoti.
   • Naudojantis elektroninių sąskaitų pateikimo sistema e-faktūra Jūs galite ne tik gauti elektronines sąskaitas iš savo tiekėjų, bet taip pat esant poreikiui greitai ir efektyviai teikti jas savo klientams.
   • Visas sąskaitas pateiktas bei gautas per sistemą e-faktūra, galėsite saugoti elektronine forma, tokiu būdu sumažinsite archyvavimo sąnaudas bei sutaupysite gamtos išteklius.

Siekiant efektyvaus abipusio bendradarbiavimo, prašome informuoti mus apie Jūsų įmonės registraciją.
Elektroninis paštas prekyba@maksauto.eu.

NEMOKAMA REGISTRACIJA INTERNETU

 


Pagarbiai

Padalinio vadovas
Bertoldas Kaupas

 

Telefonas pasiteiravimui 8-685-25165