Apie mus

 

Uždaroji akcinė bendrovė "Maksauto" viena iš senesnių įmonių Kaune, savo darbo metus skaičiuojanti nuo 1988 metų, kada, prasidėjus kooperatinei veiklai, buvo įkurtas kooperatyvas "Kvarcas".
Tuo metu mes buvome žinomi kaip automobilinių signalizacijų gamintojai ir montuotojai, nemažą paklausą ir pasisekimą turėjo mūsų restauruotos reaktyvinės traukės "Žiguli" markės automobiliams.

Nuo 1992-ųjų vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome specializuotis aptarnaujant "Ford" markės automobilius. Susiradome tvirtą partnerį Vokietijoje, kuris mus aprūpino techniniais žinynais bei aptarnavimo naujovėmis, priėmė ir apmokė mūsų darbuotojus profesinių gudrybių. Kadangi automobiliai ir jų gamybos techniniai sprendimai kinta labai greitai stengiamės neatsilikti ir mes.
Nuolat rūpinamės specialiais įrankiais, technine informacija, be kurios neįmanomas kokybiškas darbas su atsirandančiais naujais automobilių modeliais. Pagrindiniai privalumai - tai greitas detalių tiekimas, visos parduodamos dalys yra aprobuotos gamintojo, jas leidžiama naudoti ir garantiniuose automobiliuose, stabilios Europinio lygio kainos. 

1994 metais kooperatyvas "Kvarcas" buvo reorganizuotas, ko pasekoje atsirado  "Kauno Kvarcas". Tuomet įmonėje dirbo 15 darbuotojų, Net trečdalis darbuotojų - nuo pirmos dienos, daugelis buvusių darbuotojų, pradėjusių pas mus savo darbinę veiklą, savo gyvenimą jau susiejo su automobilizmu. 

Pergyvenome ne vieną krizę, daug valdžių pasikeitimų, matėme jau ir šilto ir šalto, bet kuomet darbą dirbi sąžiningai ir kokybiškai - išlieki. Daug darbo ir jokio populizmo.


2011 metais atidarėme serviso padalinį Panevėžyje. 

2012.01.01. Pakeitėme savo vardą į MAKSauto, - Maksimaliai Atsakingai, Kokybiškai, Sąžiningai.     

 

              Parsisiųsti išrašą